یک محتوا متشکل از تیمی جوان و خلاق با مهارت های بالای تولید انواع محتوا می باشد. رسالتی که ما در راس اهداف و فعالیت های خود در نظر گرفته ایم تولید محتوا در قالب های مختلف به صورت کاملا تخصصی، علمی و کاربردی است. تیم نویسندگان یک محتوا با قلمی گیرا و علمی مفهومی و عمیق ما را در این مسیر یاری می کنند. همچنین تیم جوان یک محتوا متکی بر آن است تا با سرلوحه قرار دادن سه اصل کیفیت، دقت و صحت در محتواهای تولیدی خدمات بی نظیری در اختیار مشتریان خود قرار دهد. اگر شما هم می توانید ما را در این تعامل یاری نمایید، از طریق صفحه استخدام اقدام نمایید و توانایی هایتان را با ما در میان بگذارید.

تیم یک محتوا

خانواده یک محتوا در حال حاضر فعالیت های خود را به صورت حضوری، دورکاری، پروژه ای و ... در حال انجام هستند. اگر برای وب سایت خود نیاز به محتوای با کیفیت دارید می توانید درخواست خود را مطرح نمایید تا در زمانی معقول و با هزینه ای مناسب مطالب خود را تحویل بگیرید. محتوا های تولید شده همگی پس از تولید توسط ویراستاران به طور کامل مورد بازبینی قرار گرفته می شود تا کیفیت مطلوب برای شما رقم بخورد.

تیم تولید محتوا - یک محتوا

چشم انداز یک محتوا

تیم جوان یک محتوا اهداف و چشم انداز های تعریف شده زیادی دارد. بزرگ ترین دغدغه ما ارتقای کسب و کاری های اینترنتی است. محتوا هایی که در نهایت در اختیار سفارش دهندگان قرار می گیرد تدوین شده با اصول سئو و دیجیتال مارکتینگ می باشند. اهداف ما در حوزه تولید محتوا شامل موارد زیر می شود:

  • تولید محتوا های تخصصی در زمینه های مختلف توسط نویسندگان متخصص در آن زمینه
  • کلاس ها و دوره های آموزشی تولید محتوا های متنی، صوتی، ویدئویی و ... مطابق با علم روز
  • جذب نویسنده و گرافیست دورکار مطابق با توانایی هایشان
  • ویراستاری محتواهای نگارش شده
  • دریافت سفارشات محتوا با تعداد مد نظر