درخواست تولید محتوا

برای درخواست تولید محتوا و ثبت سفارش، بهتر است قبل از آن با یک سری از مسائل مرتبط با این موضوع آشنا شوید، ما امروز اینجا هستیم تا به کلیدی ترین این مطالب بپردازیم کافی است چند دقیقه وقت خود را صرف خواندن این متن کنید تا در انتها هر آنچه که نیاز است بدانید را مطالعه کرده باشید. با یک محتوا همراه شوید.

هدف از درخواست تولید محتوا چیست؟

هر کسب و کاری که داشته باشید باید برای آن محتواهایی را خلق کنید، این محتواها همچون افراد ناطقی هستند که به معرفی شما می پردازند. حال اینکه شما تصمیم دارید این محتواها بیانگر چه موضوعاتی باشند بستگی به کسب و کارتان و البته نظر شما دارد، از این رو هدف ما از درخواست تولید محتوا می تواند موارد زیر باشد:

 • آشنایی مخاطب با خدمات ارائه شده
 • کسب رتبه های عالی توسط موتورهای جستجو گر
 • جذب مشتری
 • حفظ مشتری
 • افزایش فروش
 • پیشی گرفتن از رقبا

مسئله آخر مرتبط با فضای رقابتی این روزها است، امروزه در این جو رقابتی که همه افراد سعی می کنند با تولید محتواهای خلاقانه، برنده این میدان باشند؛ تولید یک محتوای هدفمند و جذاب می تواند برای شما همچون میانبری عمل کند که قرار است سرعت پیشرفت شما را افزایش دهد.  برای تولید محتوا تنها به اندکی علاقه و آموزشی مناسب نیاز دارید. اگر دارید درباره تولید محتوا جست و جو می‌کنید، احتمالا مورد اول را دارید. برای آموزش مناسب و کارآمد نیز لازم است در یک کلاس تولید محتوا شرکت کنید.

ثبت درخواست تولید محتوا در کجا امکان پذیر است؟

شما برای ثبت تولید محتوا می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید که 4 تا از مهمترین این روش ها به صورت زیر است:

 1. استفاده از شرکت های ارائه خدمات تخصصی تولید محتوا
 2. از طریق سایت های فریلنسری
 3. استخدام افراد متخصص
 4. فعالیت به صورت پروژه ای با افرادی که به صورت خویش فرما کار می کنند.

شما با یک جستجو ساده در گوگل می توانید به اسامی بسیاری از شرکت ها، سایت های فریلنسری و بسیاری از افرادی که در این زمینه به صورت آزاد فعالیت می کنند دست یابید و یا با درج آگهی هایی، افراد متخصص را برای استخدام جذب نمایید.

اما کدام یک از این روش ها بهتر است؟

مورد اول و دوم! در این دو مورد شما با نویسنده به صورت مستقیم در ارتباط نیستید و واسطه ای بین شما حضور دارد که سلامت و اعتبار وضع این قراداد را تضمین می کند.
به این صورت که شما می توانید محتوای درخواستی خود را دقیقا به صورت آنچه که نیاز دارید در زمان مقرر تحویل بگیرید البته این مسئله مشروط بر مسئولیت پذیری شرکت و مجموعه مذکور می باشد.
مسئله مهم تر تنوع متخصصان حاضر در این مجموعه ها می باشد، شما هر محتوایی که تمایل داشته باشید برایتان تولید شود را می توانید در این مراکز سفارش دهید. از طرفی شما باید این اطمینان خاطر را از مرکز مربوطه حاصل کنید که محتواهای متنی آن ها از نظر سئو، قواعد نگارشی، املا، تعداد کلمات و ... به طور دقیق ویراستاری شود و متن دقیقا برای هدف تجاری که مد نظر ماست تولید شده باشد.
برای مثال در زمینه عکاسی و تولید محتواهای تصویری-ویدئویی نیز باید توجه داشته باشید که محتوای شما در چارچوب محتواهای بصری صنعتی تولید می شوند و کاملاً همسو با اهداف شما می باشند.

نتیجه نهایی درخواست تولید محتوا چیست؟

اگر شما کار تولید محتوای خود را به یک مجموعه متخصص بسپارید و در تولید محتوا پیگیر باشید نتایج درخشانی را خواهید دید. در هر پلتفرمی که فعالیت می کنید باید بدانید که اساس فعالیت های پلتفرم های شبکه مجازی، تولید محتوا به صورت پیوسته و مفید می باشد. حال اگر شما نیز در جهت این خواسته فعالیت کنید به زودی پیشرفت خواهید کرد و این مسئله منجر به آشنایی افراد زیادی با شما می شود که خود افزایش فروش را به دنبال دارد.

درخواست تولید محتوای خود را در یک محتوا ثبت کنید

برای ثبت سفارش تولید محتوای خود کافی است به صورت زیر عمل کنید:

 1. ابتدا شما باید در سایت یک محتوا عضو شوید و شماره موبایل خود را وارد کنید.
 2. کد اعتبارسنجی برای شما ارسال می شود که نیاز است آن را وارد کادری که برای شما آمده است بکنید و در نهایت وارد پنل کاربری خود شوید.
 3. سپس از طریق پنل کاربری خود، سفارشتان را کامل کنید.
 4. پس از آن مجموعه ما تحقیقات گسترده ای را در زمینه کسب و کار شما با توجه به اطلاعاتی که به ما ارائه داده اید انجام می دهد تا استراتژی محتوایی شما را تدوین کند.
 5. سپس حجم کاری مشخص شده بین اعضا تقسیم می شود.
 6. در نهایت محتوا تولید می شود.
 7. پس از بررسی قواعد نگارشی و چارچوب متن توسط ویراستار، اکنون نوبت متخصص سئو می باشد.
 8. متخصص سئو ما محتوای شما را بازنگری می کند و در نهایت محتوا به شما تحویل داده می شود.

در مجموعه یک محتوا فضایی برای شما فراهم شده است که با اطمینان خاطر بتوانید سفارش خود را ثبت کنید و در زمان مقرر آن را تحویل بگیرید. ما به خوبی بر این موضوع واقفیم که تولید یک محتوای بی کیفیت که المان های مهم در آن رعایت نشده است می تواند چه آسیبی به شما و بالطبع به ما بزند، از این رو معیار اول تولید محتوا برای ما حفظ کیفیت می باشد. زیرا تولیدکنندگان محتوا و نویسندگان بی شماری در مجموعه ما در حال فعالیت هستند که هر کدام در زمینه های مختلفی تخصص دارند و در نهایت ما هر آنچه که نیاز است تا محتوایی قوی را به شما تحویل دهیم، در اختیار داریم و این خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه می کنیم. کافی است ما را با دیگران مقایسه کنید.

نوشتن دیدگاه