قیمت تولید محتوای انگلیسی

این روزها دیگر اهمیت زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ زبانی که خیلی زود به رایج‌ترین زبان بین‌المللی تبدیل شد و ارتباطات فرامرزی را متحول کرد. حالا دانستن زبان انگلیسی نه تنها یک مزیت مهم برای صاحبان کسب‌وکارها، که ضرورتی غیر قابل انکار است.
شما به عنوان مالک یک برند باید بتوانید با مشتریان، شرکا و رقبای خارجی خود وارد مذاکره و تعامل شوید که بخش بزرگی از آن از طریق بازاریابی و تولید محتوا محقق می‌شود. این‌جاست که تولید محتوا به زبان انگلیسی به یکی از مهم‌ترین ارکان بازاریابی نام‌های تجاری مطرح تبدیل می‌شود. این یعنی اگر می‌خواهید در بازار جهانی شناخته شوید، باید تولید محتوا به زبان انگلیسی را در اولویت استراتژی‌های محتوایی‌تان قرار دهید.
ما کارشناسان تیم «یک محتوا» به شما کمک می‌کنیم تا با تولید محتوای باکیفیت به زبان انگلیسی، عرصه‌ی رقابت بین‌المللی را از آن خود کنید و از رقبای‌تان پیشی بگیرید.

مزایای تولید محتوا به زبان انگلیسی

شک نکنید که اگر می‌خواهید در میدان رقابت‌های داخلی و خارجی بمانید و دوام بیاورید، باید یک وب‌سایت خوب و اصولی داشته باشید؛ وب‌سایتی که مثل یک ماشین محتواسازی دقیق عمل و محتواهای شما را به‌طور منظم در خود منتشر کند. اصلاً همین سایت است که شما را به گوگل و به تبع آن به مخاطبان معرفی می‌کند.
حالا اگر بخواهید دایره‌ی مخاطبان‌تان را تا بیرون از مرزهای زبان مادری خود گسترش دهید چه؟ بله شما به محتوای انگلیسی نیاز دارید. بیاید نگاهی به مهم‌ترین مزایای تولید محتوای انگلیسی بیندازیم.

  1. محتوای انگلیسی رتبه‌ی سایت شما را در گوگل بالاتر می‌برد.

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های تولید محتوای انگلیسی همین است. وقتی سایت شما به رایج‌ترین و پرکاربردترین زبان زنده‌ی دنیا مجهز می‌شود، در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرید و طبیعتاً رتبه‌ی شما در موتورهای جست‌وجو بالاتر می‌رود.

  1. محتوای انگلیسی نرخ تبدیل سایت شما را افزایش می‌دهد.

تمام فعالیت‌های بازاریابی شما قرار است در نهایت منجر به افزایش فروش و درآمدزایی شما شوند. نرخ تبدیل معیاری است برای سنجش موفقیت شما در تبدیل مخاطبان سایت به مشتری. محتوای انگلیسی به شما کمک می‌کند تا بازدیدکنندگان بین‌المللی سایت‌تان را نسبت به خرید ترغیب و آن‌ها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

  1. محتوای انگلیسی شما را حرفه‌ای‌تر نشان می‌دهد.

تسلط شما به زبان انگلیسی نشان‌دهنده‌ی حرفه‌ای‌گری شماست. محتوای انگلیسی باعث می‌شود تا نسبت به رقبا متمایز شوید و بیش‌ازپیش به چشم بیایید. تولید محتوای انگلیسی نه‌تنها باعث جذب مشتری‌های خارجی می‌شود، بلکه کاری می‌کند تا در صحنه‌ی رقابت داخلی هم بیش از دیگران در معرض توجه قرار بگیرید.

  1. محتوای انگلیسی روند درآمدزایی شما را متحول می‌کند.

محتوای انگلیسی پای مشتریان خارجی را به کسب‌وکار شما باز می‌کند. این یعنی چه؟ یعنی کسب درآمد ارزی. از آن‌جایی که بیشتر این مشتری‌ها با دلار و یورو معامله می‌کنند، ورودشان به تجارت شما می‌تواند زندگی کاری شما را دگرگون کند.

تولید محتوای انگلیسی با یک محتوا

تیم یک محتوا گروهی متشکل از متخصصان و کارشناسان کاربلد تولید و بازاریابی محتواست که تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا نام تجاری شما را در عرصه‌ی داخلی و بین‌المللی بر زبان‌ها بیندازند. ما با تولید محتوای انگلیسی دقیق، اصولی و باکیفیت کاری می‌کنیم تا بازار جهانی شما را بشناسد و به شما اعتماد کند. اما چطور؟
بسیاری از برندهای غیرانگلیسی ‌زبان، لزوم تولید محتوای انگلیسی را می‌دانند. اما چرا همه‌ی این شرکت‌ها و نام‌های تجاری در سطح جهانی مطرح نمی‌شوند؟ دلیلْ ساده است. تولیدکنندگان محتوای این شرکت‌ها فکر می‌کنند که صرف نوشتن به زبان انگلیسی برای تولید محتوا به این زبان کافی است. این محتوانویسان بعضاً افرادی هستند که دانش کافی را در زمینه‌ی نوشتن به زبان انگلیسی ندارند و این کار را با کمک ابزارهایی مانند Google Translate انجام می‌دهند. حتماً شما بهتر از ما می‌دانید که متن‌های ترجمه شده توسط گوگل ترنسلیت تا چه اندازه پر اشکال و بعضاً نامفهومند. چنین محتوایی نه‌تنها کمکی به شما نمی‌کند، که سم مهلک تجارت شماست.
آن‌چه ما، اعضای تیم محتوایی «یک محتوا» را از این محتوانویسان متمایز می‌کند، تسلط‌مان بر زبان انگلیسی و نوشتن محتواهای اصیل و باکیفیتی است که طبق استاندارهای زبان انگلیسی نوشته، ویرایش و با اصول سئوی متنْ بهینه شده‌اند.

هزینه تولید محتوای انگلیسی چگونه محاسبه می‌شود؟

خوب رسیدیم به اصل ماجرا. تقریباً تمام برندها و صاحبان کسب‌وکارها در جلسه‌های مشاوره یک سؤال مشترک را از ما می‌پرسند: قیمت تولید محتوای انگلیسی چقدر است؟
حقیقت این است که تعرفه‌ی تولید محتوا به زبان انگلیسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین‌شان این دو مورد هستند:

  • تعداد کلمات

طبیعی است که هرچه تعداد کلمات یک متن بالاتر برود، قیمت نهایی آن هم بیشتر خواهد بود.

  • میزان تخصصی بودن متن

متن‌های تخصصی نیازمند تحقیقات گسترده و بررسی‌های دقیقی هستند که انرژی، زمان و نیروی متخصص بیشتری را می‌طلبند. به همین دلیل هزینه‌ی تولید یک محتوای تخصصی از هزینه‌ی تولید محتوای عمومی بیشتر است.

جدول تعرفه تولید محتوای انگلیسی یک محتوا

تعداد کلمات نرخ هر کلمه
1 تا 1000 کلمه 140 تک تومان
1000 تا 3000 کلمه  130 تک تومان
3000 کلمه به بالا  120 تک تومان 

 

 

درست است که تولید محتوای انگلیسی کاری تخصصی و پیچیده است، اما نگران نباشید. ما در یک محتوا کاری کرده‌ایم تا تولید محتوای انگلیسی با کمترین هزینه برای شما امکان‌پذیر باشد. پس اگر شما هم تصمیم دارید تا با تولید محتوای انگلیسی مسیر ورود به عرصه‌ی تجارت بین‌المللی را برای خود و نام تجاری‌تان هموار کنید، ما با کمال میلْ تجربه و تخصص‌مان را در اختیارتان می‌گذاریم.