هزینه تولید پست اینستاگرام

پست های اینستاگرامی یکی از مهم‌ترین بخش‌های محتوای اینستاگرام شما هستند. اولین چیزی که مخاطب به‌محض باز کردن صفحه‌ی شما در اینستاگرام می‌بیند، مجموعه‌ی پست‌های شماست. همین نگاه اجمالی کوتاه سرنوشت برند شما را با این مخاطب مشخص می‌کند. اگر صفحه‌ی اینستاگرام شما پست‌هایی جذاب، منظم و حرفه‌ای داشته باشد، به احتمال زیاد مخاطب شما را دنبال می‌کند و در غیر این صورت، او صفحه‌ی شما را ترک خواهد کرد.
ما اعضای تیم بازاریابی محتوایی «یک محتوا» این‌جاییم تا با طراحی حرفه‌ای پست‌های اینستاگرامی به شما کمک کنیم تا نه‌تنها صفحه‌ی شما در نگاه اول جذاب و حرفه‌ای به‌نظر بیاید، بلکه هر پست شما به تنهایی گویای هویت برند، تخصص و حرفه‌ی شما باشد.
آژانس‌های تبلیغاتی مختلف تعرفه‌های متفاوتی را برای طراحی پست اینستاگرام در نظر می‌گیرند اما «یک محتوا» چه؟ تمایز ما در همین‌جاست. ما کیفیت را با هزینه‌ای منطقی و مقرون‌به‌صرفه به شما ارائه می‌کنیم.

تعرفه طراحی پست اینستاگرام

برای این‌که یک پست اینستاگرامی حرفه‌ای داشته باشید باید به چند نکته‌ی مهم توجه کنید:

  1. طراحی گرافیکی تصویر پست

طراحی گرافیکی تصویر پست شما اولین چیزی است که توجه مخاطب را به خودش جلب می‌کند. بنابراین سرمایه‌گذاری در این قسمت یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید بکنید. طراحی اینفوگرافیک‌های آموزشی کاری تخصصی است که انرژی و زمان زیادی را از گرافیست شما می‌گیرد. پس پیچیدگی آن تأثیر مستقیمی بر تعرفه‌ی طراحی پست شما دارد.

  1. رنگ غالب برند

وقتی به صفحات اینستاگرامی بزرگ‌ترین برندهای دنیا نگاه کنید، در وهله‌ی اول یک چیز توجه‌تان را جلب می‌کند: یکدستی و رنگ غالب. رنگ غالب رنگ یا پالتی از رنگ‌هاست که معرف هویت بصری برند شما و کاری است که انجام می‌دهید. طراحی پالت رنگی براساس ویژگی‌های برند شما و پرسونای مخاطبان‌تان انجام می‌شود و یکی از مؤلفه‌های تعیین تعرفه‌ی پست اینستاگرام شماست.

  1. الگوی چیدمان پست‌ها در صفحه

باز هم اگر صفحه‌های برندهای مطرح را نگاه کنید، متوجه می‌شوید که چیدمان پست‌ها در این صفحات از الگوهای خاصی تبعیت می‌کند. یکی از رایج‌ترین طراحی‌های صفحه‌های اینستاگرامی، طراحی پست‌ها به‌صورت پازلی است. این پازل‌ها نمای کلی صفحه‌ی شما را شیک و دوست‌داشتنی می‌کنند و طبیعتاً در هزینه‌ی تمام شده‌ی پست‌های شما نقش دارند.

  1. متن پست

بعد از عنصر بصری، متن پست‌های شماست که تعیین می‌کند مخاطب شما را دنبال کند یا نه. نوشتن متن پست‌های اینستاگرامی هم کار چندان آسانی نیست. شما باید در یک متن کوتاه و مختصر همه‌ی آن‌چه لازم دارید را بگویید و در عین حال باید توجه کنید که متن پست شما باید جذاب و گیرا هم باشد. استفاده‌ی صحیح و مناسب از هشتگ‌ها هم که جزء جدایی‌ناپذیر کپشن‌نویسی است.

یک آژانس بازاریابی محتوایی خوب هنگام طراحی پست‌های شما به تمامی این موارد توجه و تعرفه‌ی طراحی پست را بر اساس این نکته‌ها به شما اعلام می‌کند. علاوه بر این‌ها، فاکتورهای دیگری هم در تعیین قیمت طراحی پست‌های اینستاگرام دخیل هستند. برای مثال این‌که پست شما چند اسلاید داشته باشد یا این‌که محتوای شما تصویری باشد یا ویدئویی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین قیمت آن است.

تعرفه طراحی بنر اینستاگرام

بنرهای تبلیغاتی یکی از متداول‌ترین انواع طراحی‌های گرافیکی هستند که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. این بنرها می‌توانند در پست‌ها یا استوری‌های شما قرار بگیرند و به‌واسطه‌ی ظاهر جذاب‌شان تأثیر مثبتی بر روند تبلیغاتی شما داشته باشند. یک بن اینستاگرامی خوب باید حاوی اطلاعاتی مفید، گویا و دقیق از آن‌چه قصد ارائه‌اش را به مخاطب دارید باشد. از طرفی کیفیت طراحی آن عامل مهمی است که باید به آن توجه کنید.
گرافیست‌های ماهر ما در یک محتوا این بنرها را به کمک ابزارهای پیشرفته‌ی گرافیکی، بعد از برگزاری جلسات همفکری فراوان و با در نظر گرفتن هویت بصری برند شما و بازخورد مخاطبان‌تان طراحی می‌کنند تا بهترین بازخورد را از آن‌ها بگیرید.
اما چه عواملی بر قیمت این بنرها تأثیرگذارند؟

  • تعداد بنرهای درخواستی

طبیعتاً هرچه تعداد بنرهای سفارشی شما بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر می‌رود. اما نکته‌ی مهم در رابطه با تعداد بنرها این است که ما برای شما تخفیف‌های پله‌ای درنظر می‌گیریم. یعنی هزینه‌ی تمام‌شده‌ی بنرهایی با تعداد بالاتر، از جمع هزینه‌ی تکی آن‌ها کمتر محاسبه می‌شود.

  • سادگی یا پیچیدگی طراحی

بسته به نوع طراحی و سادگی یا پیچیدگی یک بنر اینستاگرامی، قیمت تمام‌شده‌ی آن متفاوت است.

  • استفاده از عکس‌های اوریجینال یا عکس‌های از پیش آماده

گاهی تصاویر مورد استفاده در بنرهای اینستاگرامی تصاویری هستند که به‌صورت رایگان در سطح وب موجودند و دسترسی به آن‌ها کار سختی نیست. اما بعضی از بنرهای تبلیغاتی به عکس‌های اوریجینال نیاز دارند. یعنی یا یک طراحی گرافیکی منحصربه‌فرد لازم دارند یا تصویر مورد نظر تصویر محصولی است که باید از آن عکاسی کرد. در این شرایط هزینه‌ی عکاسی و طراحی به هزینه‌ی کلی بنر اضافه می‌شود.

خوب رسیدیم به اصل ماجرا. طراحی پست اینستاگرام کاری است که موفق‌ترین برندها و شرکت‌های تجاری دنیا آن را به عهده‌ی متخصصان این حوزه می‌گذارند تا صفحه‌ی اینستاگرام‌شان را بستری برای رساندن صدای‌شان به گوش مخاطب، جذب مشتری و افزایش درآمد تبدیل کنند. ما در «یک محتوا» با طراحی پست‌هایی باکیفیت، اصیل و شخصی‌شده کاری می‌کنیم تا با کمترین هزینه صفحه‌ی اینستاگرام‌تان را متحول و خودتان را از رقبا متمایز کنید.

هزینه تولید محتوا اینستاگرام

تعرفه طراحی پست اینستاگرام 

عنوان زمان اجرا  تعرفه
طراحی پست اینستاگرام 1 روز کاری چهار صد هزار تومان
طراحی پست دو اسلایدی  1-2 روز کاری  پانصد و پنجاه هزار تومان
طراحی پست سه اسلایدی  1-2 روز کاری  ششصد و پنجاه هزار تومان
طراحی پست شش اسلایدی 3-4 روز کاری  هشتصد هزار تومان
طراحی پست اینستاگرام - پازل 3 قسمتی 3-5 روز کاری  یک میلیون و پانصد هزار تومان
طراحی پست اینستاگرام - پازل 6 قسمتی  4-6 روز کاری  دومیلیون و صد هزار تومان
طراحی پست اینستاگرام - پازل 9 قسمتی  4-8 روز کاری  سه میلیون و پانصد هزار تومان
طراحی پست اینستاگرام - پازل 12 قسمتی  6-10 روز کاری  چهار میلیون و پانصد هزار تومان
طراحی ویدئو تبلیغاتی  10 روز کاری  شروع قیمت از دو میلیون و پانصد هزار تومان
پکیج تولید پست اینستاگرام - 50 عدد پست  یک ماهه دوازده میلیون تومان