سفارش تولید محتوا

چه‌طور ترافیک بیشتری برای وب‌سایتم ایجاد کنم؟ چه‌طور آمار بازدید شبکه‌های اجتماعی‌ام را بالا ببرم؟ چه‌طور میزان مشارکت مخاطب‌هایم را به حداکثر برسانم؟ این‌ها سوال‌هایی هستند که ذهن صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ همیشه با آن درگیر است. اگر این‌ها سوال‌های شما هم هستند، جای نگرانی نیست؛ جواب شما پیش ماست: تولید محتوای باکیفیت.
ما، کارشناسان تیم «یک محتوا»، به شما کمک می‌کنیم تا محتوایی باکیفیت و مناسب برای مشتری‌ها و مخاطبان‌تان تولید کنید و تجارت‌تان را رونق ببخشید.

انتظار شما از تیم تولید محتوای «یک محتوا»

تیمی که از شما سفارش تولید محتوا می‌گیرد باید مشخصاً یک چیز را برای شما تضمین کند: موفقیت محتوا در رساندن شما به هدف‌های تجارتی‌تان.
سایت «یک محتوا» تیمی از نیروهای متخصص، جوان و خلاق است که با یک هدف مشترک دور هم جمع شده‌اند: ارائه‌ی خدمات باکیفیت.

«یک محتوا» بعد از ثبت سفارش شما چه کارهایی انجام می‌دهد؟

  • تحقیقات گسترده در رابطه با حیطه‌ی کاری شما

مخاطبان شما چه نیازهایی دارند؟ مسائل اصلی و دغدغه‌های‌شان چیست؟ به چه موضوعاتی بیشتر علاقه نشان می‌دهند؟
لازم نیست به این سوال‌ها جواب بدهید. تیم ما بعد از ثبت سفارش شما شروع به انجام تحیقات دقیق می‌کند. ما کسب‌وکار شما را به‌طور دقیق بررسی می‌کنیم. این که در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید و پتانسیل‌های بازاریابی در حوزه‌ی فعالیت شما به چه صورت است. ما مخاطب‌های شما را شناسایی و درباره‌ی آن‌ها مطالعه می‌کنیم تا بتوانیم بهترین محتوا را برای‌شان تولید کنیم.
تیم ما ضمن این تحقیقات دیدگاهی دقیق نسبت به کسب‌وکار شما پیدا می‌کند تا آگاهانه برای هدف‌گذاری محتوای شما اقدام کند.

  • بررسی اهداف تجاری شما

حالا که فهمیدیم شما چه کاری می‌کنید وقت آن است تا نیازهای تجاری‌تان را بررسی کنیم. تیم یک محتوا در این مرحله با همفکری شما شروع به هدف‌گذاری و تعیین اولویت می‌کند.
پیش‌نیاز تولید هر محتوایی این است که چشم‌اندازی برای خودتان ترسیم کنید تا براساس آن چشم‌انداز بتوانید هدفمند عمل کنید. خوب جای نگرانی نیست. ما این‌جاییم تا با تجربه‌ی سال‌ها فعالیت‌ تخصصی در این زمینه هم به شما کمک کنیم.
ما به کمک شما اولویت‌های تجاری را مشخص می‌کنیم و بر اساس آن‌ها به تعیین اهداف می‌پردازیم.

  • هم‌فکری تیمی درباره‌ی ایده‌ها

قدم بعدی ایده‌پردازی است. اعضای تیم ما طی جلساتی براساس اولویت‌ها و اهداف شما ایده‌هایی قابل اجرا و خلاقانه برای تولید محتوا ارائه می‌کنند. از نوع محتوا (متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی) گرفته تا لحن محتوا و چگونگی ایجاد هویت برای برند شما... همگی توسط تیم «یک محتوا» ایده‌پردازی می‌شوند.

  • پیدا کردن بهترین موضوع‌های محتوایی در راستای رسیدن به اهداف تجاری شما

بعد از ایده‌پردازی نوبت آن می‌رسد که این ایده‌ها در قالب موضوعاتی جذاب و باب طبع مخاطب روی کاغذ بیایند.

  • مطالعه‌ی موضوع مورد نظر و تولید محتوای باکیفیت، اوریجینال، موثق و قابل استناد

تولید کنندگان محتوای ما از گروه نویسندگان گرفته تا گروه محتوای صوتی، تصویری و ویدئویی، درباره‌ی موضوعات مشخص شده به‌طور دقیق مطالعه می‌کنند و با در نظر گرفتن پرسونای مخاطبان شما محتوایی سلیس، صحیح، جذاب، قابل استناد و البته بهینه شده با اصول سئو تولید می‌کنند.

  • پیدا کردن بهترین کانال‌های انتشار محتوا

محتوای باکیفیت شما بعد از تولید توسط متخصصان ما برای انتشار از طریق مطلوب‌ترین پلتفرم‌های موجود مورد بررسی قرار گرفته و منتشر می‌شود.

  • تضمین موفقیت محتوا

آخرین مرحله مهم‌ترین مرحله است. همان‌طور که گفتیم محتوای باکیفیت محتوای موفق است. ما نه تنها به شما اطمینان می‌دهیم که محتوایی که به دست شما می‌رسانیم باکیفیت، دقیق، صحیح و اصیل است، بلکه موفقیت آن در رساندن شما به اهداف‌تان را هم تضمین می‌کنیم.

با پر کردم فرم سفارش محتوا، محتوای مورد نیاز خود را به ما سفارش داده و در سریعترین زمان ممکن محتوایی با بهترین کیفیت دریافت کنید. 

قیمت سفارش محتوا در یک محتوا به چه صورت محاسبه می‌شود؟
سفارش محتوا در یک محتوا به صورت پکیج‌های متنع قبت می‌شود. قیمت این پکیج‌ها بر اساس عواملی مانند تعداد محتوا، تعداد کلمات هر محتوا، میزان دشواری کلمات کلیدی و ... محاسبه می‌شود.
چرا سفارش تولید محتوا را به یک محتوا بسپارید؟
یک محتوا تیمی است متشکل از متخصصان تولید و بازاریابی محتوا که محتوای سئوشده، ویراستاری شده و مبتنی بر استراتژی بازاریابی را برای شما تولید می‌کند. محتوایی که از یک محتوا تحویل می‌گیرید، محتوایی است اصیل و باکیفیت که صدای منحصربه‌فرد برند شماست.