تولید محتوای تبلیغاتی

محتوای خوب سنگ بنای بازاریابی آنلاین است. شما از طریق محتوای با کیفیت بالا شرکت خود را به عنوان متخصص قابل اعتماد در زمینه فعالیتتان به مشتریان معرفی می‌کنید. محتوایی که ایجاد می‌کنید پیام شما را به بازدیدکننده می‌رساند، خوانندگان سایت شما را آموزش می‌دهد و آنها را ترغیب می‌کند تا محصولات و خدمات شما را در بازار رقابتی خریداری کنند. در واقع، تهیه محتوای با کیفیت بالا یکی از مهمترین کارهایی است که می‌توانید برای جذب مشتری و ایجاد علاقه در آنها نسبت به تجارت خود انجام دهید.
محتوای تبلیغاتی شما برای جذب مشتری انجام می‌پذیرد پس باید هدفمند باشد و برای تمامی اقشاری که ممکن است محتوای تبلیغاتی شما را مطالعه کنند قابل درک، ساده و روان باشد. توجه داشته باشید در صورتیکه مخاطب شما نتواند با محتوای تبلیغاتی‌ای که برای تولیدش زمان و هزینه صرف کرده‌اید ارتباط برقرار کند، محتوای شما از درجه ارزش ساقط می‌شود و پیام شما به مخاطب منتقل نمی‌گردد.

اصول تولید محتوای تبلیغاتی

یک محتوای تبلیغاتی استاندارد باید از ترکیب محتوای تجاری، اطلاع دهنده و گیرا ساخته شود و در عین حال برای مخاطبان تازه و سرگرم کننده‌ باشد. هر تولیدکنندۀ محتوا می‌تواند اصول متفاوتی را برای تولید محتوا به کار بگیرد، اما ما معتقدیم برای تولید محتوای استاندارد و درجه یک باید از برخی اصول اساسیِ ثابت که همیشه نتیجه‌ بخش هم هستند استفاده کرد.
محتوای تبلیغاتی استاندارد دارای ویژگی‌های زیر است:

  • باارزش
  • دقیق
  • حفظ توجه خواننده تا انتهای مطلب
  • محتوای منحصر به فرد
  • قابلیت مرجع شدن

موارد ذکر شده آخرین اصول تولید محتوای تبلیغاتی هستند که برای شما فهرست بندی شده‌اند، با بهره‌گیری از این اصول می‌توانید مطمئن باشید که محتوای شما از اصول جهانی و به‌روز پیروی می‌کند.

اصول تولید محتوای تبلیغاتی 

چرا تولید محتوای تبلیغاتی با یک محتوا

باید به شما بگوییم در دنیای رقابتی امروز، اگر قصد دارید به هر دلیلی دیده شوید کار دشواری را پیش رو دارید. در این رقابت بزرگ جهانی افرادی موفق می‌شوند که می‌دانند سرمایه‌های خود را چطور و کجا متمرکز می‌کنند. یک محتوا یک شرکت متخصص و باسابقه در تولید محتوا است که به وسیلۀ شبکه‌ای از نویسندگان حرفه‌ای، محتوای اصولی تولید می‌کند. یک محتوا علاوه بر اینکه مطالب منحصر به فردی را برای مشتریان خود تهیه می‌کند، یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین و قابل اعتمادترین شرکت‌هایی است که با دقت فراوان نیازهای شما را بررسی می‌کند، برای تولید محتوای تبلیغاتی مورد نیاز شما برنامه ریزی می‌کند و در نهایت کسب و کار شما را در بازار داغ و رقابتی آنلاین در معرض دید مخاطبانتان قرار می‌دهد. کافی است با ما در یک محتوا، بهترین سایت فروش محتوا تماس بگیرید و فرم سفارش تولید محتوا را پر کنید. محتوای اصیل و باکیفیت شما ظرف زمانی کوتاه در دست‌تان است.

درصورتی هم که نویسنده هستید یا می‌خواهید به صورت کارآموز تولید محتوا در کنار تیم متخصصان تولید محتوای ما تولید محتوای تخصصی را یاد بگیرید، با ما در ارتباط باشید.

ویژگی‌ محتوای یک محتوا

تولید محتوا توسط کارشناسان صنایع مختلف

  • تحویل به موقع
  • استاندارد و علمی
  • خلاقانه و گیرا
  • بهینه سازی کلمات کلیدی

ویژگی‌ محتوای یک محتوا 

تخصص تولیدکنندگان محتوای تبلیغاتی

تولیدکنندگان محتوای تبلیغاتی یک محتوا، تیمی از نویسندگان با مهارت هستند که به زبان‌های مختلف دنیا تسلط دارند، با ادبیات و اصول نگارش فارسی کاملا آشنا هستند و با تخصص خود در خصوص موضوعات مختلف تجاری به تولید محتوا می‌پردازند. هنگامی که یک نویسنده مسئول تولید محتوای تبلیغاتی شما می‌شود در ابتدا در خصوص کسب و کار شما و بازاری که در آن فعالیت می‌کنید اطلاعات کسب می‌کند. سپس با بررسی رفتار مخاطبان شما و با کسب اطلاعات در مورد علایق، ترجیحات و نیازهای مشتریان محتوای تبلیغاتی تولید می‌کند. تولیدکنندگان محتوای تبلیغاتی اهداف شما را برای محتوای تبلیغاتی بررسی می‌کنند، کلمات و عباراتی کلیدی‌ای که برای بهینه سازی محتوا شما و سئوی سایتتان مفید، کاربردی و مورد نیاز است را در مطالب به کار می‌گیرند و در نهایت یک محتوای تبلیغاتی اصولی و حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهند.

مخاطبان تولید محتوای تبلیغاتی

مخاطبان تولید محتوای تبلیغاتی به گروه خاصی از مشتریانی که به احتمال زیاد به محصول یا خدمات شما نیاز دارند و یا علاقمند به آنها هستند، اطلاق می‌گردد و بنابراین، گروهی از افرادی که باید محتوای تبلیغاتی شما را ببینند ممکن است توسط سن، جنس، درآمد، مکان، علایق یا تعدادشان دسته بندی شوند.
مخاطبان محتوای تبلیغاتی شما بسته به آنچه می‌فروشید، و البته خدماتتان، طیف گسترده‌ای از اشخاص را در بر می‌گیرند. به عنوان مثال، اگر شما فروشنده کفش باشید، مخاطبان شما مردان، زنان و کودکان هستند. اگر شما به طور خاص کفش‌های مخصوص دویدن و یا صخره نوردی می‌فروشید پس مخاطبان هدف شما خاص‌تر شده و در گروه‌های کوچک‌تری دسته بندی خواهند بود: برای مثال ورزشکاران بین 20 تا 40 سال که علاقمند به دویدن یا صخره نوردی هستند. در هر صورت، تعیین و تقسیم بندی مخاطب مورد نظر برای پیام تبلیغاتی خلاقانه‌ای که توسط محتوای تبلیغاتی شکل می‌گیرد یکی از مهم ترین عوامل موثر در تولید یک محتوای تبلیغاتی است.
در ادامۀ مطلب قسمتی از یک محتوای تبلیغاتی را مشاهده می‌کنید که توسط نویسندگان و تیم فروش محتوا یک محتوا برای یک فروشگاه کاشی تهیه شده است.

مخاطبان تولید محتوای تبلیغاتی

نمونه محتوای تبلیغاتی

با وجود همه‌گیری کرونا و انزوای اجباری و فاصله اجتماعی در طی سال گذشته، نیاز به استفاده از فضاهای باز بسیار ملموس‌تر از پیش حس می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد این عامل غیرمنتظره باعث شده افراد بسیاری برای بازسازی ساختمان‌های ویلایی و باغ‌ها دست به کار شوند تا برای خانواده خود یک فضای امن و سرگرم کننده بسازند. در عین حال خرید سنگ مناسب برای کفپوش حیاط تبدیل به دغدغۀ غیرمتخصصین شده است. اگر شما هم قصد دارید حیاط منزل یا سنگ فرش باغتان را بازسازی کنید تا بتوانید استفاده بیشتری از این مکان امن داشته باشید و یا به دنبال یک سنگ مناسب برای سنگ فرش ملکتان هستید، این مطلب برایتان مفید خواهد بود.