تولید محتوا برای بوتیک

هنگامی که تصمیم به اینترنتی کردن بوتیک خود می گیرید، اولین قدم راه اندازی سایت و آماده کردن محصولات برای قرار دادن در سایت‌تان است؛ در این مرحله ممکن است فکر کنید وقتی تصاویر را آماده، وب سایت بوتیک خود را راه اندازی و محصولات را بارگذاری کردید، کار تمام شده .اما این پایان کار نیست. اگر دیگر محتوایی تولید نکنید که افراد را به سایت شما هدایت کند، وب سایت شما بازدید زیادی نخواهد داشت.

بحث امروز ما هم در رابطه با همین موضوع است؛ تولید محتوا برای بوتیک‌ها و اهمیت آن.

محتوا می تواند به اشکال مختلف باشد، اگر وب سایت شما دارای وبلاگ است، هر مطالبی که ایجاد می کنید محتوا محسوب می شوند فیلم ها هم محتوا در نظر گرفته می شوند، عکس هایی هم که در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید محتوا هستند. وقتی محتوا را با هدف اشتراک گذاری و ایجاد علاقه در رابطه با محصولات و خدمات خود ایجاد می کنید، در واقع بازاریابی محتوایی کرده اید.

اصول تولید محتوا برای بوتیک

تولید محتوای خوب و به روز برای محصولات بوتیک، از آن دست محتواهایی است که برای شما مخاطبان زیادی را به ارمغان می آورد و اگر در این کار تداوم داشته باشید، منجر به اعتمادسازی و تبدیل مخاطبان به مشتری وفادار شما خواهد شد. یک فرد موقعی در مورد چیزی در گوگل جستجو می کند که در رابطه با آن اطلاعی نداشته باشد یا شک داشته باشد، پس اگر اصول و قواعد این نوع از محتوا را هنگام نوشتن رعایت کنید، یک طرفدار مخاطب وفادار برای خود جفت و جور کرده اید.

پس حواستان باشد هنگام تولید محتوا برای بوتیک:

  • دروغ نگویید یا در رابطه با موضوعی بیهوده اغراق نکنید.
  • محتوای مرتبط با بوتیک باید به روز باشد.
  • در محتوای مرتبط با بوتیک خود اطلاعات درست و منطقی ارائه کنید.
  • در تولید محتوای بوتیک تداوم داشته باشید.
  • محتوای خود را با لحنی صمیمی و عامه پسند بنویسید.
  • محتوای خود را متناسب با سلیقه مخاطبان مختلف خود تهیه کنید.

اگر تمامی این موارد و اصول درست نگارش در رابطه با یک محتوای بوتیک را رعایت کنید، قطعا یک محتوای جذاب، مفید، آموزنده و کاربردی تولید کرده اید که مخاطب به در رابطه با موضوع مورد جستجوی خود به آن به عنوان یک منبع معتبر نگاه و در مواقع لزوم به آن مراجعه می کند.

اصول تولید محتوا برای بوتیک

مخاطبان تولید محتوا برای بوتیک

شما باید پیش از نوشتن مطلب، درمورد اینکه محتوای‌تان را با چه کسی به اشتراک می گذارید و هدف شما چه قشری است، کاملا مطمئن باشید. شما نمی توانید با یک محتوا همه را هدف قرار دهید، اگر فکر می کنید که محتوای شما برای همه مناسب است، پس احتمالاً نباید آن را به اشتراک بگذارید. قبل از هر چیز مهم است که بدانید می خواهید چه کسی محتوای شما را ببیند، در مورد آن نظر دهد، آن را به اشتراک بگذارد و ... .

محتوایی ایجاد کنید که فقط مختص و متناسب با افرادی باشد که می خواهید آن‌ها را هدف قرار دهید. قبل از اینکه چیزی محتوای خود را بارگزاری کنید، از خود بپرسید: «آیا این موضوع با مخاطب مورد نظر من مطابقت دارد؟ آیا مخاطب من این را دوست دارد؟»

خود را جای او قرار بدهید و ببینید اصلا این محتوا باعث می شود که خواننده روی آن زمان بگذارد و آن را مطالعه کند؟

یکی از نقاط قوت این حوزه گستردگی مخاطبان آن است. مخاطبانی که به دنبال یک موضوعی در این حوزه می گردند و به محتوای شما می رسند، متفاوتند و هر کدام نیز به دنبال جواب خود هستند که با توجه به سلیقه هر گروه و به اصطلاح پرسونای آن‌ها باید به دنبال موضوعات و محتواهایی باشید که موفق به جلب نظر همه آن‌ها شوید و در اینجا ما یعنی تیم یک محتوا به کمک شما می آید تا تمامی این محتواها را برای شما آماده و تولید کند.

چرا تولید محتوا برای بوتیک با یک محتوا

ما در یک محتوا یک تیم بزرگ، حرفه ای و تخصصی را تشکیل داده ایم که شامل نویسندگان کارآمد و متخصص متعددی برای هر حوزه و هر کسب و کاری است.

برای محتوای بوتیک ما از علاقمندان به نویسندگی در این حوزه کمک می گیریم که دارای تجربه و تخصص نیز باشند؛ افرادی مانند دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته طراحی پارچه و لباس و افراد آشنا به صنعت مد و لباس در ایران. در کنار این نویسندگان کارشناسان بازاریابی، ایده پردازان و کارشناسان تبلیغات تیم بزرگ یک محتوا هستند که برای هر موضوع و تهیه یک تقویم تولید محتوا کامل و جامع هر تعداد جلسه ای که نیاز باشد را تشکیل می دهند.

این تقویم محتوایی شامل زمانبندی دقیق، موضوعات مورد نیاز، محتواهای بصری مورد نیاز و دیگر مواردی است که باعث بهبود و پیشرفت کسب و کار موردنظر در حوزه مربوط به خود می شود. تمامی این موارد پس از تکمیل به کارشناسان بعدی تحویل داده می شود و یک بار دیگر نیز مورد بررسی قرار گرفته و راستی آزمایی اطلاعات موجود در آن بررسی می شود.

ولی این پایان کار نیست، وقتی که محتوای بوتیکی نوشته، بررسی و تایید می شود، در مرحله آخر به کارشناسان سئوی تیم تحویل داده می شود تا آن‌ها این محتوا را از لحاظ استراتژی ها و الگوهای مربوط به بستر اینترنت و گوگل بررسی و آماده سازی کنند.

در پایان تمام این مراحل و بررسی ها یک محتوای درست، به روز، بهینه شده و جذاب برای مخاطبان محتوای بوتیک توسط تیم ما برای شما تهیه و تولید می شود.

چرا تولید محتوا برای بوتیک با یک محتوا

تخصص تولیدکنندگان محتوا برای بوتیک

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم تولیدکنندگان محتوای تیم ما فقط به یک یا دو نفر خلاصه نمی شوند، نویسندگان ما افراد مختلفی هستند که هر کدام در زمینه مرتبط با رشته تحصیلی یا تخصص کاری خود دارای تجربه و مهارت لازم هستند و توانایی لازم را برای این کار دارند.

تولید کنندگان محتوا برای بوتیک نیز، افرادی هستند که به صنعت مد و فشن اشراف کامل دارند و از جنس پارچه‌های مختلف، اصول ست کردن، مد روز و .... آگاهند و همواره اطلاعات خود را نیز به روز نگاه می دارند. علاوه بر این ها یک محتوا برای تمام نویسندگان خود دوره‌‌ی آموزشی رایگانی برای رعایت اصول نگارشی و نوشتن یک محتوای بهینه شده با اصول سئو برگزار می کند تا در آخر یک محتوای پربار، جذاب و روان را برای مخاطبان مرتبط با بوتیک تولید کنند.

یک نمونه تولید محتوا برای بوتیک

به این متن که بخشی کوچک از یک محتوای مرتبط با بوتیک است و توسط یکی از نویسندگان یک محتوا نوشته شده است توجه کنید:

چگونه لباس مناسب برای نوع بدن خود انتخاب کنیم؟

اگر در رابطه با این مسئله حسابی گیج شده اید، این مطلب را تا آخر بخوانید، هر چیزی که در مورد انتخاب لباس مناسب برای نوع بدن شما نیاز است را در این مطلب پیدا خواهید کرد. هنگامی که قصد انتخاب لباسی را دارید، باید به نکات مختلفی توجه کنید، شما در اندام خود نقاط قوتی دارید که می خواهید آن رابرجسته کنید و در عوض نقاط منفی خود را پنهان کنید تا زیباتر بدرخشید.

اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا لباس های مناسب خود را انتخاب کنید.