تولید محتوا برای پیج لباس

این روزها با افزایش تکنولوژی و افزایش دسترسی افراد به اینترنت و به خصوص بعد از آمدن گوشی‌های هوشمند، مدل فروش کسب و کارها نیز تغییر کرده است. شما می توانید از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نیز به کسب درآمد بپردازید. علاوه بر تمام مواردی که گفتیم، این روزها بخاطر یک ویروس، نوع سبک زندگی و خرید مردم تغییر کرده است و عادات آن‌ها را به سمت و سوی خرید اینرنتی کشانده است. اما باید بدانید که لازمه موفقیت در این کار، تولید محتوای با کیفیت و هدفمند به صورت مداوم است.

اصول تولید محتوا برای پیج لباس

شما با استفاده از تولید محتوا برای پیج لباس در موضوعات مختلف و مرتبط به فعالیت خود، می توانید به صورت کم هزینه تری به تبلیغ و بازاریابی اجناس خود بپردازید و همیشه کاربران را از سمت موتورهای جستجو به سمت محصولات خود سوق دهید. با این کار به درآمد خیلی بیشتر از درآمد فعلی خود می رسید؛ زیرا با کار در اینترنت شما دیگر فقط در یک شهر کار نمی کنید و فقط مشتریان معمول خود را ندارید. با این کار انگار شما در سراسر کشور شعبه دارید و می توانید مخاطبان خود را از هر جایی داشته باشید.

خرید لباس یکی از اساسی ترین و جذاب‌ترین نیازهای انسان به حساب می‌آید، مردم در هر شرایطی به فکر خرید لباس هستند و چه جایی بهتر از گشتن در فروشگاه‌های مجازی در تلفن همراه خود! آن‌ها می توانند به راحتی در هرجا و در هر مکانی به فروشگاه مورد علاقه خود سر بزنند، مدل‌های موجود در فروشگاه و موجودی آن را چک کنند و خرید خود را انجام بدهند، آن هم در منزل و حتی پاسی از شب؛ به راحتی و فقط با چند حرکت انگشت ساده.

اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که به این فکر افتادید و قصد انجام چنین کاری را دارید، پس باید محتوایی کاملا مفید، جذاب و با کیفیت تولید کنید تا بتوانید مخاطب را از بین این همه ویترین مختلف به سمت خود جذب کنید.
تصویر خوب و با کیفیت یکی از مهم‌ترین عواملی است که باعث جذب مخاطب به پیج شما می شود.

اصول تولید محتوا برای پیج لباس

چرا تولید محتوا برای پیج لباس با یک محتوا

نویسندگان تیم یک محتوا قبل از شروع هر موضوع جدید، به جستجو و بررسی مهم‌ترین بخش‌های آن موضوع می پردازند. پس از آن با مشورت و هم فکری دیگر اعضای تیم به تولید محتوایی برای پیج لباس می پردازند که سوالات مخاطبان را برطرف کرده و به آن‌ها ایده و خط فکری بدهد. آن‌ها تمام سعی خود را می کنند تا محتوایی تولید کنند که به سوالات اساسی مخاطبین پاسخ بدهد و افراد را به صورت ناخودآگاه به سوی محصولات شما جذب کند.
پس از اینکه کار نویسنده با محتوای تولید شده تمام شد، نوبت بررسی این محتوا توسط ویراستاران برای بررسی درستی تکتینک و نگارش محتوا می شود؛ پس از آن محتوای تولید شده برای پیج لباس به کارشناسان بازاریابی و تبلیغات تیم یک محتوا تحویل داده می شود تا محتوا از لحاظ برندینگ و تکنیک‌های جذب مخاطب بررسی و تایید شود.
در مرحله پایانی نوبت به کارشناسان سئو برای بهینه سازی مطلب می رسد. پس از این مرحله یک محتوای با کیفیت و جذاب برای پیج لباس آماده شده است.

چرا تولید محتوا برای پیج لباس با یک محتوا  

تخصص تولیدکنندگان محتوا برای پیج لباس

نویسندگانی که تیم یک محتوا برای این کار انتخاب می کند از بین علاقمندان به نویسندگی است که دارای تجربه و تخصص در این حوزه کاری هستند. افرادی که می دانند برای تولید محتوا برای پیج لباس چه مواردی را باید به آن دقت و رعایت کنند؛ مواردی مانند:

  • رده سنی مخاطبان
  • سایزبندی لباس‌ها و نحوه سایزگیری هر فرد
  • جنس پارچه‌های مختلف
  • ویژگی‌های هر جنس
  • قیمت لباس‌ها
  • قوانین برندینگ در تولید محتوا برای پیج لباس
  • آشنایی به مد روز
  • دادن اطلاعات مفید

به همین دلیل این افراد را از بین دانشجویان رشته طراحی پارچه، گرافیک و افرادی که با مد و فشن آشنا هستند، انتخاب می کنیم.

تخصص تولیدکنندگان محتوا برای پیج لباس

مخاطبان تولید محتوا برای پیج لباس

مخاطب دنبال کنندگان محتوای تولید شده برای پیج لباس گسترده و زیادند. شما می توانید با شناسایی جامعه هدف خود از طرق مختلف، اطلاعات مختلف آن‌ها مانند: جنسیت، سن مخاطبان، سلیقه کلی و موارد دیگری را به دست آورید و با این اطلاعات، نیازهای او را بشناسید و در راستای جلب اعتماد و نظر مخاطب و مطابق با سلیقه او محتوا تولید کنید تا بهترین نتیجه ممکن را داشته باشید.
برای مثال اگر شما لباس‌های مجلسی زنانه برای افراد در رده سنی 20 تا 30 سال دارید، محتوای متفاوتی را نسبت به همین مدل لباس اما برای افراد 50 سال به بالا باید تولید کنید.

مخاطبان تولید محتوا برای پیج لباس

یک نمونه تولید محتوا برای پیج لباس

یک نمونه از محتوای تولید شده برای پیج لباس توسط یکی از نویسندگان تیم یک محتوا:

چرا لباس‌ها مهم هستند؟
لباس از آن جهت مهم است که نشان دهنده فرهنگ، شخصیت و سلیقه فرد است. مردم می توانند از لباس برای تقویت نقاط قوت ظاهر خود و محافظت از بدن در برابر سردی و گرمی هوا استفاده کنند. معمولاً اولین برداشت ها را براساس آنچه فرد می پوشد، می کنیم.
مردم در سراسر جهان همچنین لباس را به عنوان بازتابی از روند فعلی مد در هر فرهنگ می دانند. انتخاب لباس اغلب بسته به فصل، محبوبیت طراح آن و لباس افراد مشهور تغییر می کند. پوشیدن رنگها، مارک ها و انواع لباس های خاص به فرد امکان می دهد که ظاهر خود را به باطنش نزدیک کند. اگرچه انتخاب لباس می تواند در زندگی هر فرد در هر سنی مهم باشد، اما نسل های جوان بیشتر از افراد مسن تحت تأثیر روند مد قرار می گیرند.