تولید محتوا به انگلیسی

قرن‌هاست که زبان انگلیسی به‌عنوان زبانی بین‌المللی در میان مردم جهان رایج شده. این روزها کمتر فردی را می‌بینید که با قواعد اولیه‌ی این زبان آشنایی نداشته باشد. با این حال آشنا نبودن به زبان انگلیسی برای فردی بدون مناسبات اجتماعی و تجاری جدی چندان عجیب نیست. چنین فردی احتمالاً در تمام زندگی‌اش نیازی به تعامل با زبان انگلیسی ندارد. اما این قضیه برای صاحبان کسب‌وکارها و افرادی که می‌خواهند تجارت خود را به بیرون از مرزهای کشورشان گسترش دهند، فرق می‌کند. تولید محتوا به زبان انگلیسی برای چنین افرادی یک اصل ضروری است. در دنیای امروز، تجارت بین‌المللی بدون مجهز بودن به زبان انگلیسی امکان‌پذیر نیست. اگر شما هم فکر می‌کنید که برای مطرح شدن در سطح بین‌المللی به تولید محتوا به زبان انگلیسی نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا در این مسیر به درستی گام بردارید.

تولید محتوای انگلیسی

اصول تولید محتوا به انگلیسی

برای این‌که بتوانید بهترین محتوای انگلیسی را برای کسب‌وکارتان تولید کنید، لازم است به اصول و قواعد این زبان مسلط باشید و بدانید انگلیسی‌زبان‌ها چگونه برای خودشان محتوا می‌نویسند. بیایید نگاهی به مهم‌ترین اصول تولید محتوای انگلیسی بیندازیم و ببینیم چگونه می‌توان مثل یک انگلیسی‌زبان تولید محتوا کرد:

  • جمله‌های کوتاه بنویسید: نوشتن و خواندن جمله‌های کوتاه راحت‌تر است. به این دقت کنید که نه شما آن‌طور که یک انگلیسی‌زبان به زبان انگلیسی مسلط است، مسلط هستید و نه همه‌ی خوانندگان شما این زبان را مانند زبان مادری‌شان می‌فهمند. پس باید جمله‌هایی ساده، کوتاه و البته صحیح بنویسید تا هم خودتان اشتباه نکنید و هم خوانندگان‌تان بهتر متوجه منظورتان شوند.
  • از ضمیرهای من (I)، ما (We) و شما (You) زیاد استفاده کنید: این ضمیرها باعث می‌شوند تا لحن محتوای شما صمیمانه و جذاب‌تر به‌نظر بیاید. این را به یاد داشته باشید که نوشتن به زبان انگلیسی راهی برای برقراری ارتباط مؤثر با خوانندگان جهانی است. پس برای داشتن ارتباطی مناسب، باید احساسات آن‌ها را برانگیزید و دوستانه بنویسید.
  • به زبان محاطبان‌تان بنویسید: قبل از این‌که شروع به نوشتن کنید، مخاطبان‌تان را در نظر بیاورید و سعی کنید بفهمید این آدم‌ها چطور حرف می‌زنند، از چه کلماتی استفاده می‌کنند و دوست دارند چطور با آن‌ها حرف بزنید. شناسایی پرسونای مخاطب در این راه به شما بسیار کمک می‌کند.

اصول تولید محتوا به انگلیسی

چرا تولید محتوا به انگلیسی با یک محتوا

گروه یک محتوا مجموعه‌ای است، متشکل از متخصصان تولید محتوا که به شما کمک می‌کنند تا محتوای انگلیسی خود را مطابق با اصول و تکنیک‌های رایج دنیا بنویسید و تجارت‌تان را در سطح بین‌المللی مطرح کنید. ما علاوه بر این‌که سال‌ها در زمینه‌ی تولید محتوای فارسی تجربه داریم، به زبان انگلیسی مسلط هستیم و می‌دانیم چه محتوایی می‌تواند شما را از رقبای‌تان متمایز کند.
کارشناسان ما در تمامی مراحل تولید محتوای انگلیسی با شما در ارتباط هستند تا با همفکری با شما بهترین ایده‌ها را در قالب متنی روان، صحیح و جذاب به زبان انگلیسی درآورند. ما علاوه بر این‌که زیر و بم زبان انگلیسی را بلدیم، اصول ارتباطات بین‌المللی در کسب‌وکارها را هم می‌دانیم. به همین دلیل با طراحی نقشه‌ی راهی کارآمد و اصولی، تقویم تولید محتوا دقیقی را به زبان انگلیسی برای شما آماده می‌کنیم و محتواهایی به‌روز، آموزنده، اصیل و سئوشده را در اختیار مخاطبان جهانی شما قرار می‌دهیم.

چرا تولید محتوا به انگلیسی با یک محتوا

تخصص تولیدکنندگان محتوا به انگلیسی

تولیدکنندگان محتوا به زبان انگلیسی باید نسبت به دیگر محتوانویسان مهارت‌های بیشتری داشته باشند. این افراد باید علاوه بر تسلط به قواعد زبان انگلیسی، اصول محاوره‌نویسی و محتوانویسی به این زبان را هم بدانند. تولیدکنندگان محتوا به زبان انگلیسی باید نحوه‌ی جست‌وجوی کلمات کلیدی به زبان انگلیسی را بدانند. این افراد باید بتوانند متنی بنویسند که در عین رعایت قواعد گرامری زبان انگلیسی، از لحاظ اصول سئوی متن انگلیسی هم بهینه باشد. تولیدکننده‌ی محتوای انگلیسی باید بداند از چه کلماتی استفاده کند تا بیشترین تأثیر را بر مخاطبانش بگذارد و طیف وسیعی از افراد را از قومیت‌ها و ملیت‌های گوناگون با خود همراه کند.
متخصصان ما در یک محتوا علاوه بر داشتن دانش و تخصص کافی در زمینه‌ی نوشتن به زبان انگلیسی، با استفاده از آخرین تکنیک‌های تولید محتوا در سطح بین‌المللی به شما کمک می‌کنند تا محتوایی با استانداردهای جهانی داشته باشید.

تخصص تولیدکنندگان محتوا به انگلیسی

مخاطبان تولید محتوا به انگلیسی

یکی از مهم‌ترین اصول تولید محتوا به هر زبانی، توجه به مخاطبان آن محتوا و تعیین پرسونای آن‌هاست. این پرسونا به شما کمک می‌کند تا با دید دقیق‌تر و درست‌تری به سراغ مخاطبان‌تان بروید و محتوای مورد پسند آن‌ها را برای‌شان تولید کنید.
حالا بیایید به این فکر کنیم که مخاطبان محتوای انگلیسی چه کسانی هستند؟ جواب ساده است. همه‌ی افرادی که به زبانی جز زبان فارسی صحبت می‌کنند و با برند شما تعامل دارند، در این گروه قرار می‌گیرند. بنابراین هنگام تولید محتوا به زبان انگلیسی برای این گروه بزرگ، باید به ویژگی‌های کلی این افراد، علایق، سلیقه‌ها و ترجیح‌های‌شان توجه کنید تا محتوای شما مورد قبول آن‌ها قرار بگیرد.

مخاطبان تولید محتوا به انگلیسی

امیدواریم این مطلب به شما در زمینه تولید محتوا به زبان انگلیسی اطلاعات خوبی داده باشد.