تولید محتوا در زمینه روانشناسی

عادات مصرف‌کنندگان در سراسر ایران با ورود به سال ۱۴۰۰ و ادامه شیوع همه‌گیری کرونا دچار تغییرات بسیار ملموسی شده است. کسب و کارهای گوناگون برای حفظ حیات تجارت خود بیشتر از قبل به بازار آنلاین متکی شده‌اند و این موضوع چهره تولید محتوا را دستخوش تغییرات بنیادین کرده است. محتوا در زمینه روانشناسی مهم‌ترین دارایی سایت‌های روانشناسی محسوب می‌شود و متخصصین روانشناس و صاحبین مشاغلی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید بر روی تولید محتوای تخصصی و در عین حال ساده و کاربردی سرمایه گذاری کنند. 

اصول تولید محتوا در زمینه روانشناسی

برای تولید یک محتوای تخصصی در زمینه روانشناسی به خلاقیت و دانش زبانی نیاز خواهید داشت. تولید محتوای تخصصی به تیمی از نویسندگان خلاق و با استعداد نیاز دارد تا بتواند بدون نیاز به ویرایش و بررسی صحت مطالب از نظر علمی و از دست دادن زمان به کارفرما ارائه شود و در اینترنت منتشر گردد. یک سایت روانشناسی علاوه بر اینکه ماهیتی شبیه یک روزنامه تخصصی دارد می‌تواند از طریق محتوای کاربردی و مناسب مخاطبان را ملزم به استفاده از خدمات و محصولات شما بکند. محتوا در زمینه روانشناسی به مخاطبان شما کمک می‌کند تا اطلاعات کسب و کارتان را به طور موثرتری دریافت کنند و برای کسب این اطلاعات به صورت روزانه به سایت شما مراجعه کنند. برای تولید محتوای گیرا و جذاب در زمینه روانشناسی باید از اصول زیر پیروی شود:

 • لحن مناسب
 • ساده و روان
 • مطالب علمی و جدید
 • آگاهی دهنده
 • قابلیت جستجو در گوگل
 • ساختار به‌روز
 • استاده از منابع معتبر

برای دستیابی به محتوایی که تمامی اصول ذکر شده را رعایت کرده باشد نیاز به بهره‌مندی از شرکت‌های متخصص تولید محتوا دارید. انتخاب شرکت تولیدکننده محتوای باسابقه و متخصص در زمینه روانشناسی کار دشواری است. شما از طریق یک محتوا می‌توانید تمامی نیازهای کسب و کار خود را در خصوص تولید محتوا بر طرف کنید.

اصول تولید محتوا در زمینه روانشناسی   

چرا تولید محتوا در زمینه روانشناسی با یک محتوا

یک محتوا، بهترین سایت فروش محتوا است که از طریق نویسندگان متبحر و مجرب خود برای مخاطبان شما محتوای قابل اعتماد و در عین حال قابل استناد تولید می‌کند. مهم‌ترین ویژگی تولید محتوای روانشناسی با یک محتوا این است که این شرکت بر روی تولید و ارائه اطلاعات مفید و کاربردی برای کاربران شما متمرکز است. نویسندگانی که با یک محتوا همکاری می‌کنند علاوه بر تولید محتوای روانشناسی، به صورت همزمان، برای سئو سایت شما نیز مطالب را تهیه می‌کنند. این متخصصان برای بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو نظیر گوگل، از کلمات کلیدی و عبارات کلیدی استفاده می‌کنند. برای اینکه بدانید تولیدکنندگان محتوای یک محتوا چگونه از تخصصشان در تولید محتوای روانشناسی مورد نظر شما استفاده می‌کنند به مطالعه خود ادامه دهید.

چرا تولید محتوا در زمینه روانشناسی با یک محتوا   

تخصص تولیدکنندگان محتوا در زمینه روانشناسی

تولیدکنندگان محتوای روانشناسی یک محتوا پیام شما را ساده و روان به مخاطب منتقل می‌کنند، سخت‌ترین بخش تولید محتوای روانشناسی جذب مخاطب هدف است. تولیدکنندگان محتوای روانشناسی با بهره‌گیری از اصول و روش تولید محتوای تخصصی و با استفاده از کلمات مناسب، محتوای دشوار و پیچیده روانشناسی را بسیار ساده به مخطبان شما انتقال می‌دهند. این متخصصین به راحتی می‌توانند کاربران شما را تحت تاثیر قرار دهند، مطالب را بدون اینکه از درجه علمی ساقط شوند به صورت مختصر و مفید به مخاطب ارائه دهند. نویسندگان محتوای روانشناسی با ایجاد استراتژی سئو در متن محتوا در زمینه روانشناسی به افزایش بازدید سایت شما کمک می‌کنند و سایت شما را تبدیل به یک سایت روانشناسیی معتبر، به‌روز و درآمدزا و از همه مهم‌تر قابل ارجاع می‌کنند.

تخصص تولیدکنندگان محتوا در زمینه روانشناسی   

مخاطبان تولید محتوا در زمینه روانشناسی

شناسایی مخاطب مهمترین وظیفه تولیدکنندگان محتوای حرفه‌ای یک محتوا است. در صورتیکه محتوا نتواند مخاطب هدف را تحت تاثیر قرار دهد هیچ ارزشی پیدا نمی‌کند و سرمایه شما از بین می‌رود. تولیدکنندگان محتوا در زمینه روانشناسی با طرح پرسش‌هایی مخاطبان شما را شناسایی می‌کنند و بر اساس نیاز و علایقشان محتوای مفید و علمی تولید می‌کنند. برای مثال به سوالاتی نظیر سوالات زیر پاسخ می‌دهند:

 • چه افرادی محتوای سایت شما را مطالعه می‌کنند؟ چه افرادی به موضوعات روانشناسی علاقمند هستند؟
 • چه نوع محتوایی برای مخاطب شما آموزنده و یا مفید است؟ مخاطبان از قبل در مورد این موضوع چه اطلاعاتی دارند؟
 • از کجا می‌توانند به اطلاعات دیگر در خصوص یک موضوع مشخص دسترسی پیدا کنند؟
 • چه زمانی مخاطب قصد دارد این اطلاعات را بدست آورد؟
 • چرا مخاطب باید در مورد یک موضوع خاص روانشناسی آگاهی کسب کند؟

مخاطبان تولید محتوا در زمینه روانشناسی   

در ادامه نمونه‌ای از سفارش تولید محتوا در زمینه روانشناسی خدمت شما ارائه می‌شود که توسط تیم فروش محتوا یک محتوا برای یک سایت روانشناسی تهیه شده است. 

نمونه تولید محتوا در زمینه روانشناسی

آیا تابه‌حال متوجه شده‌اید که برخی تبلیغات بیشتر مورد توجه شما قرار می‌گیرند و یا حتی شما را راضی به خرید چیزی می‌کنند؟ این آگهی‌ها از تاکتیک‌های تبلیغاتی مبتنی بر اصول روانشناختی استفاده می‌کنند.
سه تاکتیک تبلیغاتی که از مفاهیم روانشناسی اجتماعی بهره می‌برند عبارتند از:

 • اصل کمبود
 • تصمیم گیری بر اساس اجماع
 • اثر صرف قرار گرفتن در معرض

اصل کمبود یک نظریه اقتصادی است که در آن عرضه محدود کالای توأم با تقاضای زیاد برای آن کالا منجر به عدم مطابقت تعادل و عرضه مطلوب با تقاضا می‌شود. تبلیغ کنندگان با تأکید بر مواردی مانند پیشنهادات محدود در زمان، تهیه محصولات در فرصت آخر و کمبود را شبیه سازی می‌کنند. این امر باعث می‌شود محصولات و خدمات از ارزش مطلوب‌تری برخوردار شوند.