تولید محتوای فروشگاهی

برای هر کسب و کاری تولید محتوای فروشگاهی که نوآورانه باشد و به صورت استاندارد ایجاد شده باشد امری ضروری است. بسیاری از شرکت‌ها برای تولید محتوای فروشگاهی زمان و منابع مالی اختصاص نمی‌دهند و با این کار غالباً به اهداف بازاریابی خود دست نمی‌یابند. محتوا پایه و اساس تجارت و البته نام تجاری شما است. نحوه ساختار محتوا بر نحوه تحویل محصول به مشتریان نیز تأثیر می‌گذارد. هر چه محتوای بیشتری تولید کنید سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص می‌دهید. مشتری‌ها جذب مشتری‌هایی می‌شوند که تجربه خرید مناسب از فروشگاه آنلاین شما را داشته‌اند. بنابراین محتوای فروشگاهی می‌تواند به شما در افزایش فروش و درآمد کمک کند. تولید محتوای فروشگاهی یک روش عالی برای گسترش نام تجاری شما و جلب نظر مشتری‌های احتمالی است که در غیر این صورت نمی‌توانستید به آنها دسترسی پیدا کنید.

اصول تولید محتوای فروشگاهی

تولید محتوای فروشگاهی نیاز به تخصص دارد. تولیدکننده محتوا با بررسی بازار و مخاطبان شما مطالب مورد نیاز سایتتان را تهیه می‌کند. محتوای فروشگاهی باید برای موتورهای جستجو بهینه باشد، یعنی توسط موتورهای جستجو، نظیر گوگل، خوانده شود، معتبر شناخته شود و با الگوریتم‌هایش مطابقت داشته باشد. در این صورت سایت شما در صدر نتایج جستجو قرار می‌گیرد و شما برای مصرف‌کنندگان قابل مشاهده می‌شوید. هرچه میزان بازدید از سایت بیشتر باشد گوگل شما را معتبر از قبل می‌شناسد و سایت شما را در بالای رده بندی خود قرار می‌دهد. برای دستیابی به چنین محتوایی باید از اصول تولید محتوای فروشگاهی پیروی کرد. این اصول شامل موارد زیر می‌شود:

  • مفید باشد
  • کاربر محور باشد
  • واضح و شفاف باشد
  • مختصر باشد
  • قابلیت پشتیبانی داشته باشد

 اصول تولید محتوای فروشگاهی  

چرا تولید محتوای فروشگاهی با یک محتوا

یک محتوا متخصص تولید محتوای فروشگاهی است. نویسندگان یک محتوا افرادی خلاق و باانرژی هستند که به وسیله دانش زبانی خود محتوای جذابی را برای فروشگاه آنلاین شما تهیه می‌کنند. یک محتوا با سال‌ها سابقه و تخصص، با قیمت‌های مقرون به صرفه، با تولید محتوای فروشگاهی بهینه شده برای موتورهای جستجو نیاز شما را به محتوای حرفه‌ای و درجه یک فروشگاهی برطرف می‌کند. تخصص یک محتوا تمرکز بر موضوع است. شما از طریق محتواهای فروشگاهی یک محتوا خود را به عنوان یک کسب و کار معتبر به مشتریان معرفی می‌کنید. مشتریان نیز براساس اطلاعات دقیق و مفیدی که توسط محتوای فروشگاهی با آنها به اشتراک می‌گذارید به شما اعتماد می‌کنند و از محصولات و خدمتتان بهره‌مند می‌شوند.

چرا تولید محتوای فروشگاهی با یک محتوا   

تخصص تولیدکنندگان محتوای فروشگاهی

یک محتوا متشکل از یک تیم بامهارت و متخصص در زمینه تولید محتوای فروشگاهی است. نویسندگان یک محتوا از اهداف شما آگاه می‌شوند و با توجه به اثربخشی محتوا و میزان بازگشت سرمایه محتوا را تهیه می‌کنند. تخصص تولیدکنندگان محتوای فروشگاهی یک محتوا در برنامه ریزی و استفاده از استراتژی‌های به‌روز تولید محتوا است. این متخصصان از استراتژی‌های توسعه محتوا، برنامه ریزی، خلاقیت، تحویل و مدیریت محتوا استفاده می‌کنند. هدف از استراتژی محتوا ایجاد محتوای معنی دار، منسجم، جذاب و پایدار است که مشتریانِ هدف فروشگاه آنلاین را به خود جلب کند. در بازار رقابتی فروشگاه‌های آنلاین امروز، رساندن پیام مناسب به مشتری مناسب در زمان مناسب بسیار مهم است و دستیابی به تمامی موارد ذکر شد تخصص تولیدکنندگان محتوای فروشگاهی یک محتوا است. نویسندگان پس از پاسخ به سوالاتی که در ادامه مشاهده می‌کنید محتوای مورد نیاز شما را تهیه می‌کنند.

  • چرا این اطلاعات را منتشر می‌کنید؟
  • دقیقاً می‌خواهید به چه کسی دست پیدا کنید؟
  • چه چیزی را قرار است منتشر کنید؟
  • محتوا در کجا بیشترین تأثیر را خواهد داشت؟
  • چه زمانی برای انتشار محتوای فروشگاهی مناسب است؟

 تخصص تولیدکنندگان محتوای فروشگاهی  

مخاطبان تولید محتوای فروشگاهی

تولید محتوای فروشگاهی مانند جان بخشیدن به محصولات شما است. تولید محتوای ارزشمند به اندازه ارائه محصولات باکیفیت دارای اهمیت است. با افزایش محبوبیت خرید آنلاین و استفاده از فناوری، رقابت در بازار نیز افزایش یافته است. هرچه مخاطبان محصولات و خدمات خود را بهتر شناسایی کنید سرعت بازگشت سرمایه و کسب سود شما بیشتر خواهد شد. اولین قدم برای شناسایی مخاطبان مورد نظر شما، نگاه به افرادی است که در حال حاضر با مشاغل شما درگیر هستند. یک محتوا از داده‌هایی که در حال حاضر در مورد اطلاعات جمعیتی مشتری دارید استفاده می‌کند و ارزیابی می‌کند افرادی که از شما خرید می‌کنند چه کسانی هستند. جوان هستند یا میانسال؟ ثروتمند هستند یا قشر متوسط جامعه؟ چه خصوصیات مشترکی دارند؟ و چرا آنها شرکت شما را برای خرید انتخاب می‌کنند؟ یک محتوا با پاسخ به این پرسش‌ها مخاطبان محتوای فروشگاهی شما را شناسایی می‌کند و مرتبط با علایق و نیازهای آنها محتوای گیرا و حرفه‌ای تولید می‌کند.

یک محتوا ضمن استخدام کارآموز تولید محتوا و پرورش نویسندگان متخصص، آماده تولید محتوای فروشگاهی برای شماست. در ادامه نمونه‌ای از یک سفارش تولید محتوا فروشگاهی که توسط تیم تولیدکنندگان محتوای یک محتوا برای فروشگاه سنگ تهیه شده است را مشاهده می‌کنید.

مخاطبان تولید محتوای فروشگاهی 

نمونه تولید محتوا فروشگاهی

راه پله یکی از پرترددترین بخش‌های ساختمان است. همین موضوع انتخاب سنگ راه پله را به یکی از دغدغه‌های معماران و ساختمان سازان تبدیل کرده است. انتخاب مناسب‌ترین کفپوش برای راه پله به عوامل مختلفی بستگی دارد که به خریداران توصیه می‌شود پیش از خرید سنگ از آنها آگاهی داشته باشند. به عنوان مثال سنگی که برای راه پله ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد، با توجه به میزان استفاده (احتمال وجود آسانسور در ساختمان، استفاده از راه پله فقط در شرایط اضطراری) و محل قرارگیری راه پله (در فضای داخلی، در نزدیکی اتاق خواب‌ها، در فضای خارجی و در برابر نور مستقیم خورشید) متفاوت است.