سفارش رپرتاژ آگهی

یکی از پرتکرارترین موضوعاتی که در جلسات مشاوره‌ی تولید و بازاریابی محتوا مطرح می‌شود موضوع تبلیغات است. صاحبان کسب و کارها در این جلسات سوالات زیادی را در زمینه‌ی تبلیغات از ما می‌پرسند.

  • چطور تبلیغ کنیم؟
  • کدام روش تبلیغ مناسب‌تر است؟
  • از کجا بدانیم چه تبلیغی بیشتر به کار ما می‌آید؟ ...

همان‌طور که می‌بینید تبلیغات هنوز هم یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل است.
در دنیای بازاریابی مدرن، تبلیغات دیگر تنها به روش‌های سنتی گذشته مانند اجاره‌ی بیلبورد و تبلیغات تلوزیونی محدود نیست. امروزه روش‌های تبلیغاتی متعددی وجود دارد که براساس نیاز صاحبان کسب‌وکارها انتخاب شده و بهترین بازدهی و نتیجه را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورند. یکی از این روش‌ها رپورتاژ آگهی است.
ما در «یک محتوا» خدمات تولید و توزیع رپرتاژ آگهی را به شما ارائه کرده و به شما کمک می‌کنیم تا گامی بلند به سمت اهداف تجاری‌تان بردارید.

توضیحی مختصر درباره‌ی رپورتاژ آگهی

تبلیغات می‌تواند ابزاری قدرتمند برای بازاریابی آنلاین باشد. تبلیغ کردن، روشی مؤثر برای مطرح کردن نام تجاری شما در دنیای ارتباطات آنلاین است. به همین دلیل یک روش تبلیغ مناسب کمک به سزایی به توسعه‌ی اقتصادی و رونق تجاری برند شما می‌کند.
رپرتاژ آگهی شکلی از تبلیغات اسپانسری آنلاین است که در آن تبلیغ شرکت یا محصول مورد نظر در قالب یک سرمقاله‌ی مفید و ارزشمند در رسانه‌های مرتبط با آن صنعت منتشر می‌شود. این رسانه می‌تواند شبکه‌های اجتماعی، نشریات آنلاین وب‌سایت‌های مختلف و ... باشد.
تولید رپرتاژ آگهی نوعی تاکتیک بازاریابی است که در آن تبلیغ به‌طور هدفمند و براساس محتوایی باکیفیت ساخته می‌شود. این تبلیغ از لحاظ ظاهری مانند مقالاتی است که در وب‌سایت‌ها منتشر می‌شوند اما تفاوت آن در این است که به طور ویژه بر تبلیغ کردن یک شرکت یا محصول تمرکز دارند.
امروزه تولید رپورتاژ آگهی بیش از هر زمان دیگری جایگاه خود را در بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ پیدا کرده است. بسیاری از نشریات آنلاین معتبر و تخصصی با صاحبان کسب‌وکارها وارد مذاکره و معامله می‌شوند و رپورتاژ آگهی‌های برندهای مرتبط را در ازای دریافت مبالغی، در نشریه‌ی خود منتشر می‌کنند.

سفارش رپورتاژ آگهی به «یک محتوا»

ما در «یک محتوا» به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید فرایندهای تولید و بازاریابی محتوایی خود را به بهترین شکل پیش ببرید و به سمت اهداف و چشم‌اندازهای تجاری خود گام بردارید. یکی از خدمات ما سفارش رپرتاژ آگهی است. تیم بازاریابی محتوایی «یک محتوا» شما را در تمامی مراحل تولید و انتشار رپرتاژ آگهی همراهی می‌کند.

مراحل تولید رپورتاژ آگهی با «یک محتوا»

  1. مشاوره

در ابتدا ما با برگزاری جلسات مشاوره به شما کمک می‌کنیم تا نسبت به اهمیت تولید رپرتاژ در استراتژی بازاریابی محتوایی خود آگاه شوید.

  1. انجام تحقیقات

پس از ثبت سفارش شما، تیم تحقیقاتی «یک محتوا» شروع به انجام تحقیقات گسترده‌ی آنلاین و میدانی در زمینه‌ی کاری شما می‌کند. اعضای تیم تحقیقاتی ما بعد از بررسی همه‌جانبه‌ی بازار و محصولی که قصد تبلیغ آن را دارید، بهترین موضوع را برای ساخت رپرتاژ به شما پیشنهاد می‌دهند.

  1. تولید رپرتاژ آگهی

در مرحله‌ی بعد و پس از اتفاق نظر بر سر موضوع، متخصصان تولید محتوای ما، با برگزاری جلسات متعدد همفکری، به ایده‌های جذاب و خلاقانه برای نوشتن رپرتاژ شما می‌رسند. این ایده‌ها سرانجام توسط بهترین نویسندگان ما تبدیل به محتوای رپرتاژی می‌شود که می‌تواند کمک به‌سزایی به دیده شدن نام تجاری شما کند.

  1. پیدا کردن بهترین کانال انتشار رپرتاژ

یکی از مهم‌ترین مراحل تولید و انتشار رپرتاژ، پیدا کردن بهترین رسانه برای انتشار آن است. این که رپرتاژ شما از طریق چه رسانه‌ای منتشر شود تأثیر بسیار زیادی در شکست یا موفقیت آن دارد.
ما در این مرحله هم همراه شما هستیم. تیم «یک محتوا» بعد از انجام تحقیق و بررسی‌های همه‌جانبه در رابطه با صنعت شما، بهترین کانال‌های انتشار رپرتاژ را پیدا می‌کند. ما بهترین نشریات، صفحات اجتماعی، وب‌سایت‌های معتبر و خلاصه بهترین رسانه‌های صنعت شما را پیدا می‌کنیم تا بتوانید رپرتاژ آگهی خود را در رسانه‌ای معتبر و پربازدید منتشر کنید.

در آخر:

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم تولید رپرتاژ آگهی یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین شیوه‎های بازاریابی است که به شما کمک می‌کند تا برند خود را در معرض دید طیف گسترده‌تری از مخاطبان قرار دهید. رپرتاژ آگهی به شما کمک می‌کند تا مشتری‌های جدید پیدا کرده و ارتباط خود را با مشتریان قبلی به نحوی مؤثر حفظ کنید. این روش همچنین با افزایش ترافیک سایت شما، به ارتقاء رتبه‌بندی شما در گوگل هم کمک می‌کند.
اگر هنوز در لزوم استفاده از رپرتاژ آگهی به عنوان یک تاکتیک مهم بازاریابی شک دارید، با مشاوران ما تماس بگیرید و سفر خود را با «یک محتوا» آغاز کنید.