سفارش تولید محتوا اینستاگرام

اگر از متخصصان دیجیتال مارکتینگ بپرسید که تأثیرگذارترین و جریان‌سازترین پلتفرم اجتماعی این روزها برای کسب‌وکارها چیست، احتمالاً جواب اکثرشان این است: اینستاگرام. امروز دیگر کسی نیست که بتواند اهمیت این شبکه را در رونق تجاری برندها و شرکت‌ها انکار کند. گویا اینستاگرام آمده که بماند؛ حداقل فعلاً که این‌طور به‌نظر می‌رسد.
بنابراین اگر می‌خواهید در میدان رقابت‌های بازاریابی دیجیتال موفق شوید، باید روی اینستاگرام سرمایه‌گذاری ویژه کنید. یک صفحه‌ی خوب و استاندارد اینستاگرام می‌تواند شما را به بازار داخلی و خارجی معرفی و موقعیت تجارت‌تان را در بین رقبا تثبیت کنید.
ما اعضای تیم بازاریابی محتوایی «یک محتوا» این‌جاییم تا به شما کمک کنیم صفحه‌ی اینستاگرام شرکت یا برندتان را به کارخانه‌ی پول‌سازی تبدیل کنید.

اصول تولید محتوا اینستاگرام

هر پلتفرم اجتماعی و اصولاً هر بستر اینترنتی که از آن برای جذب مخاطب و مشتری استفاده می‌کنید، ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که دانستن آن باعث می‌شود تا با کیفیت‌تر عمل کنید. اینستاگرام یک شبکه‌ی اجتماعی متکی به لذت و حافظه‌ی بصری است؛ شبکه‌ای که چشم‌های مخاطب را به بازی می‌گیرد تا او را با خود همراه کند. این اصل یکی از مهم‌ترین اصول تولید محتوا برای اینستاگرام است.
یک محتوای اصولی اینستاگرام باید به دو عنصر اصلی متکی باشد:

  1. عنصر بصری (تصویر)
  2. عنصر نوشتاری (متن پست یا استوری)

آن‌چه محتوای اینستاگرام را در وهله‌ی اول از دیگران متمایز می‌کند، تصویر آن است. تصاویر گرافیکی جذاب، عناصر بصری زیبا، تصاویر واقعی و باکیفیت از محصولات و خدمات، اینفوگرافیک‌های مفید و آموزنده و ... همگی می‌توانند در نگاه اول چشم‌های مخاطب را خیره کنند و او را متقاعد کنند که شما گزینه‌ی مناسبی برای او هستید.
اما دومین عنصر هم بی‌اهمیت نیست و نباید آن را پشت گوش انداخت. متن پست یا استوری اینستاگرامی شما باید در عین کوتاهی، جذاب و آموزنده باشد و بتواند به‌سرعت در ذهن مخاطب عجول و کم‌حوصله‌ی قرن ۲۱ قلاب بیندازد. حقیقت این است که نوشتن چنین متنی از عهده‌ی هرکسی برنمی‌آیند. شما باید بتوانید با کمترین میزان کلماتْ بیشترین تأثیر را بر مخاطب‌تان بگذارید و او را نسبت به خود علاقه‌مند کنید.
تا یادمان نرفته این را هم بگوییم که یکی از مهم‌ترین بخش‌های متن یک محتوای اینستاگرامی هشتگ‌های آن هستند. ما در یک محتوا با استفاده‌ی بهینه و حرفه‌ای از هشتگ‌ها به شما کمک می‌کنیم تا بیشتر و بهتر دیده شوید.

چرا سفارش تولید محتوا اینستاگرام با یک محتوا

چرا سفارش تولید محتوا اینستاگرام با یک محتوا

چرا سفارش تولید محتوا اینستاگرام با یک محتوا؟ چون یک محتوا با دیگران متفاوت است. ما، اعضای تیم یک محتوا، کارشناسان و متخصصانی خلاق، خوش‌ذوق و کاربلد هستیم که سال‌هاست در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و به‌ویژه اینستاگرام مارکتینگ فعالیت می‌کنیم. همین تبحر و فعالیت مستمر باعث شده تا چم‌وخم این کار را بهتر از هرکسی بدانیم و بتوانیم شما را در مسیر پرپیچ‌وخم بازاریابی اینستاگرامی به‌خوبی هدایت کنیم.

به انبوه صفحه‌های اینستاگرامی نگاه کنید. تصورش هم سرگیجه‌آور است. به این فکر کنید که چطور ممکن است مخاطب از بین تمام این صفحه‌ها و برندهای متفاوت شما را انتخاب کند؟ نویسنده‌ها و گرافیست‌های ما دو بال پرواز کسب‌وکار شما هستند؛ نیروهای متخصصی که با طراحی اصولی یک پیج اینستاگرامی حرفه‌ای شما را از رقبای‌تان متمایز می‌کنند.
یک محتوا کاری می‌کند تا هویت برند شما در صفحه‌ی اینستاگرام‌تان متجلی شود. از طراحی لگو گرفته تا طراحی صفحه‌بندی پیج، نوشتن محتوای متنی، تولید محتوای تصویری، طراحی پست‌ها، استوری‌ها و IGTVهای جذاب و آموزنده، داستان‌سرایی، طراحی کمپین و ... ما صفرتاصد محتوای اینستاگرام شما را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن تولید می‌کنیم.

تخصص تولیدکنندگان محتوای اینستاگرام

تولیدکنندگان محتوای اینستاگرام باید بتوانند مفهوم مورد نظر را در قالب یک تصویر جذاب و متنی گیرا به مخاطب شما تحویل دهند؛ بسته‌ای هیجان‌انگیز و فریبنده که مخاطب را قانع کند که شما همان برندی هستید که مدت‌ها دنبالش می‌گشته.
تیم اینستاگرام مارکتینگ یک محتوا، گروهی متشکل از متخصصان تولید محتوای متنی و تصویری، متخصصان بازاریابی محتوایی و کارشناسان مسلط به روان‌شناسی مخاطب است. ما در جلسات همفکری‌مان در ابتدا گروه مخاطبان هدف صفحه‌ی شما را تعیین، ویژگی‌های روحی و خلقی و همچنین عادت‌های روزمره‌شان را بررسی و متناسب با آن‌ها بهترین محتوای اینستاگرامی را برای شما طراحی و تولید می‌کنیم. به‌این‌ترتیب صفحه‌ی شما به بستری برای برقراری ارتباط مؤثر و باکیفیت با مخاطبان‌تان تبدیل می‌شود؛ صفحه‌ای که پیش از شما کسی مشابه آن را نداشته و اختصاصاً برای شما طراحی و اجرا شده است.

مخاطبان تولید محتوا اینستاگرام

مهم‌ترین رکن هر فرایند بازاریابی مخاطبان آن هستند. این مخاطب شماست که تعیین می‌کند چه محتوایی تولید کنید و درباره‌ی چه چیزهایی حرف بزنید. به همین دلیل شناسایی دقیق مخاطب صفحه‌ی اینستاگرام و تعیین پرسونای او یکی از مهم‌ترین کارهایی است که قبل از تولید محتوا باید انجام دهید.

  • مخاطبان شما چه کسانی هستند؟
  • چه عادت‌های روزمره‌ای دارند؟
  • چه ساعت‌هایی از شبانه‌روز را در اینستاگرام سپری می‌کنند؟
  • چه مطالبی برای‌شان جذاب‌تر است؟
  • به چه محصولات و خدماتی بیشتر علاقه‌مندند؟
  • با چه لحنی بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند؟

این لیست بخشی از سؤالاتی است که تولیدکننده‌ی محتوای اینستاگرام باید از خودش بپرسد و مطابق آن دست به تولید پست اینستاگرام بزند. ما در یک محتوا با بررسی همه‌جانبه‌ی ویژگی‌های مخطبان شما، بهترین محتوا را برای‌شان تولید می‌کنیم.

یک نمونه تولید محتوا اینستاگرام

فرض کنیم شما صاحب یک شرکت تبلیغاتی هستید و می‌خواهید به مخاطبان‌تان بگویید که قرار است نیروی جدید استخدام کنید. بیایید ببینیم متن این پست چطور از آب درمی‌آید:

«دوست دارید برای بزرگ‌ترین برندها و نام‌های تجاری داخلی و خارجی تبلیغ کنید؟
می‌خواهید کار گروهی حرفه‌ای کنار بزرگ‌ترین تیم متخصص تبلیغاتی ایران را تجربه کنید؟
می‌دانید کسب درآمد از شغلی که عاشقش هستید چه احساسی دارد؟
نظرتان درباره‌ی امنیت شغلی، حقوق و مزایای عالی و محیط کاری حرفه‌ای چیست؟
خبر خوب این‌که ما قرار است نیروهای جدید استخدام کنیم.
پس اگر در زمینه‌ی تبلیغات تخصص و مهارتی دارید، برای‌مان رزومه بفرستید. ما عاشق کار کردن با شماییم.
#تبلیغات # استخدام_فوری #امنیت_شغلی # شرکت_تبلیغاتی»

جدول تعرفه‌ی تولید محتوا اینستاگرام

عنوان زمان اجرا تعرفه
طراحی پست اینستاگرام 1 روز کاری 40 تومان
طراحی پست دو اسلایدی 1-2 روز کاری 55 تومان
طراحی پست سه اسلایدی 1-2 روز کاری 90 تومان
طراحی پست شش اسلایدی 3-4 روز کاری 115 تومان
طراحی پست اینستاگرام – پازل ۳ قسمتی 3-5 روز کاری 150 تومان
طراحی پست اینستاگرام – پازل 6 قسمتی 4-6 روز کاری 210 تومان
طراحی پست اینستاگرام – پازل 9 قسمتی 4-8 روز کاری 350 تومان
طراحی پست اینستاگرام – پازل 12 قسمتی 6-10 روز کاری 450 تومان
طراحی ویدئو تبلیغاتی 10 روز کاری  شروع قیمت از 250 تومان
طراحی IGTV 15 روز کاری  شروع قیمت از 500 تومان 
نوشتن دیدگاه